הקרן לקרקעות ישראל, הקרן לחיילים, הקרן להתיישבות, הקרן לילדים | הקרן לחיילים

עזרה ומענקים לחיילים ממשפחות קשות יום

הקרן לחיילים הוקמה בכדי לעזור לחיילים בודדים וחיילים ממשפחות נזקקות במענקים, הכוונה וייעוץ בכדי לאפשר להם בעתיד תנאי מחיה נורמליים וכל עזרה לה הם זקוקים.

חיילים רבים המשרתים בצה"ל באים ממשפחות חסרות יכולת כלכלית או מוצאים עצמם לבד בהתמודדות עם מבחני החיים. חיילים אלו כאשר הם יוצאים מהמסגרת הצבאית, באם מדובר בסופי שבוע או באם מדובר לאחר שחרורם מצה"ל, מוצאים עצמם בד"כ לבד, ללא כל יכולת להתחיל את חייהם בדרך ראויה. הקרן לחיילים יודעת שבמסגרת הצבאית יש מי שדואג להם אך אנו בקרן משתדלים להשלים עבורם ועבור משפחתם, ככל הניתן, את החסר לאחר יציאתם הביתה או בסיום שרותם.

מטרתה של הקרן היא כי חיילים יקרים אלה לא יאלצו למצוא עצמם בעתיד ברחובות ללא קורת גג ותעסוקה או עוזבים את הארץ מבלית ברירה. הקרן משתדלת לתמוך ולהעניק ללא תנאים לאותם חיילים אשר פונים אליה.

מעצם היותה של הקרן חלק מעמותה שאיננה מתוקצבת ע"י שום גוף ממשלתי , כל פעילותה (הכוללת מענקים, עזרה כללית למשפחתם, ייעוץ והכוונה כלליים בכל תחום ועוד) מבוצעת בהתאם לתרומות המגוייסות מאנשים יקרים הנותנים בכדי שנוכל לעזור למשפחות אלה ובתוכם אותם חיילים יקרים. 

מקימי העמותה והקרן עושים עבודתם בהתנדבות ללא שכר. הקרן מודה לכל אלו שפועלים למען החיילים , ארגונים, קרנות , עסקים ופרטיים ומצטרפת לעשייה בצניעות ובכוונה טהורה.