הקרן לקרקעות ישראל, הקרן לחיילים, הקרן להתיישבות, הקרן לילדים | הקרן למען ילדים

הקרן למען ילדים מחוסרי בית

   
   

הקרן למען ילדים הינה קרן נפרדת עם מטרות נפרדות מהקרנות האחרות בעמותה. מטרותיה הינן בעיקר עזרה לילדים ומשפחות בקהילה. העבודה הכללית נעשית בהתנדבות.

כידוע, ישנן משפחות רבות אשר חייהן הובילו אותן למצב בו איבדו את בתיהם או שמצבם הכלכלי לא איפשר להם לרכוש בית למשפחתם.

בין אותן משפחות ישנם עשרות אלפי ילדים שחסרים את אשר נראה מובן מאליו עבור רובנו, קורת גג ואפשרות לחיות חיים שלווים ורגועים עם מקום בטוח אליו תמיד ניתן לחזור.

   
   
   

בקרן למען ילדים מחוסרי בית אנו פועלים למען אותם ילדים, תוך איתור אותן משפחות הזקוקות לעזרה ותמיכה.

מבצעי איסוף צעצועים, מתנות לחג או ביגוד לחורף הינם חלק ממטרותיה של הקרן אשר תשתף פעולה עם כל ארגון שמטרתו גם עזרה לילדים במצוקה. אך המטרה העיקרית של הקרן למען ילדים הינה איתור אותן משפחות אשר נפגעו ואיבדו את ביתם ו/או אינן יכולות לרכוש בית . מאותו רגע יקבלו אותן משפחות, שיבקשו או יסכימו לקבל עזרה, ייעוץ והכוונה (חינם כמובן) כיצד עליהן לפעול בכדי להגיע לבית משלהם וכן הטבות מיוחדות ואף מענקים להגשמת מטרה זו כשהן מלוות בבעלי מקצוע עד לרכישת ביתם.

כמובן שמשפחות אלה יאלצו תחילה להוכיח את מצבן בכדי למנוע מצבי הונאה.

משפחות המעוניינות לקבל סיוע זה מוזמנות לפנות אלינו דרך "צור קשר" או דרך תא ההודעות בשליחת אס.אמ.אס עם המילה "עזרה"

למס' 052-43-48-155 או במכתב לת.ד 6347 כרמיאל לידי הקרן לילדים.

תרומות יתקבלו בברכה .

מעוניינים לתרום צרו עימנו קשר דרך "צור קשר" באתר או באמצעות כרטיס אשראי דרך האתר או בכרטיס אשראי בטלפון 05-24348155 או שלחו שיק לת.ד 6347 כרמיאל לפקודת תעצומות ישראל (ציינו שהתרומה עבור הקרן למען ילדים)

בעלי מקצוע (מובילים, עורכי דין, יועצים וכו')המעוניינים לעזור ולתרום מכשרונם ויכולתם לילדים ולמשפחות נשמח באם תפנו אלינו דרך "צור קשר".

בברכה ולעתיד טוב יותר

 

אמיר שמאי

הקרן למען ילדים מחוסרי בית