הקרן לקרקעות ישראל, הקרן לחיילים, הקרן להתיישבות, הקרן לילדים | הקרן לעידוד ההתיישבות

הקרן לעידוד ההתיישבות

   
   

קרן זו הוקמה במטרה לעודד התיישבות יהודית באזורים נרחבים בארץ ישראל תוך עזרה לחיילים משוחררים המתקשים להשתלב בחברה להגיע לבית משלהם ולזכות בחיים נורמליים.

אחת ממטרותיה העיקריות של הקרן הינה תמיכה ועזרה לחיילים משוחררים ומשפחות אשר יבחרו ע"פ קריטריונים מתאימים, להקים את עתידם ולרכוש בית באזורים שיקבלו עדיפות ע"י הקרן, זאת באמצעות הטבות ומענקים שינתנו להם, כמובן בהתאם לניתן.

הקרן לעידוד ההתיישבות תשתף פעולה עם כל ישוב אשר יחרוט על דגלו רצון לקלוט, לתמוך ולעזור לאלו הרוצים ליצור לעצמם חיים נורמליים עם בית משלהם אך קשה להם להגיע לכך.

הקרן בקשר עם ישובים וערים המוכנות להעניק הטבות מיוחדת לחיילים משוחררים ומשפחות עם ילדים, בכדי שאלו יוכלו לפתוח דף חדש ומוצלח בחייהם . ההטבות מרוכזות בסל עידוד מיוחד שינתן לאלו שיבקשו את עזרתה של הקרן והעומדים בדרישות הוועדה, מטעם הקרן, שתדון בבקשות אחת לתקופה.

הקרן לעידוד ההתיישבות מזמינה כל אחד המעוניין לקבל הטבות מיוחדות בכדי לרכוש דירה במקום חדש, באם הוא מאמין כי עומד הוא בקריטריונים של הקרן.

הקריטריונים לעמידה בתנאי קבלה:

1 . לאחר שרות צבאי שאין לו בית בבעלותו.

2 . משפחה עם ילדים אשר אין בית בבעלותם ו/או גורשו מביתם ו/או עומדים להיות מסולקים מביתם.

3 . משפחה שבבעלותה בית אך חושבת לעזוב את האזור בו היא גרה מתוך אי יכולת לעמוד בתשלומים או רצון לשינוי סביבה.

   
   
   

המעוניינים לבקש מענק, הטבות מעבר או עזרה לרכישת בית באזורים בהם פועלת הקרן ע"פ הנתונים הנ"ל יכולים לפנות אלינו דרך "צור קשר" בדף זה ואנו נשוב אליכם באם אתם מתאימים.

לשם הגשמת פועלנו נדרשים מעבר לרצון הטוב גם כספים רבים ובשל כך נשמח לקבל תרומות . צרו קשר דרך "צור קשר" ואנו נשוב אליכם.

 

בכבוד רב ובברכה

הקרן לעידוד ההתיישבות- למען חיילים משוחררים