הקרן לקרקעות ישראל, הקרן לחיילים, הקרן להתיישבות, הקרן לילדים | תעצומות

תעצומות ישראל- מניפים את הדגל באמונה | ע"ר 580525319 |

חדשות מהארץ

 • מעל 50,000 מבנים לא חוקיים

  ע"פ בדיקות שנעשו בשנת 2008 ישנם כיום למעלה מ- 50,000 מבנים לא חוקיים אשר הוקמו ע"י ערבים. מרבית המבנים הלא חוקיים היושבים על אדמות מדינה נבנו ע"י הבדווים בנגב ובגליל, תוך השתלטות על אלפי דונמים השייכים למדינה, לקיבוצים ולפרטיים.

  המדינה למרות החשיבות הרבה לא הרסה יותר ממאות מבנים, זאת על אף העבירות הרבות על החוק הפוגעות באושיות המדינה ומהוות סכנה לדמוקרטיה. עם זאת הוקצו לאחרונה בעקבות "תוכנית ההקפאה" עשרות פקחים בכדי שיפקחו ויודיעו בדבר בנייה יהודית ביהודה ושומרון.

 • גידול מדאיג בדרי הרחוב

  דו"ח פרזות 2009 : גידול מדאיג במספר דרי הרחוב.

  מהדו"ח עולהכי קיים מחסור חמור בדירות המיועדות לדיור הציבורי." יותר ויותר משפחות נופלות בחורי הרשת החברתית", מזהיר מנכ"ל החברה (העיר כל העיר 12.2.10)

 • 67% מהישראלים סבורים כי הממשלה לא פועלת בצורה מספקת בכדי להבטיח לכל אזרח את היכולת להשיג דיור הולם

  כך עולה מסקר דעת קהל שהכין המכון למחקר "מאגר מוחות" לקראת כנס "הזכות לדיור הולם" (זהר הצפון 23.0310)

 • הקרן לקרקעות ישראל מחפשת קרקעות לרכישה

  הקרן, שמטרתה רכישת קרקעות ברחבי ארץ ישראל פנתה לאחרונה למספר גורמים בכדי שיאתרו עבורה קרקעות חקלאיות לרכישה באזור יהודה, שומרון, הגליל והגולן. מטרת הקרן לרכוש בשנתיים הקרובות כ- 10,000 דונם מפרטיים באזורים אלה.

   

 • סופשבוע של קדושה

 • טיולים מיוחדים לאוהבי ארצנו

  עמותת תעצומות ישראל כחלק ממערך ההסברה שלה לגבי חשיבותה של ארץ ישראל וההתיישבות בה, מוציאה בשיתוף עם ארגון משקפת, טיולים לכל חבלי המולדת אשר מהווים חלק מזכותנו ההסטורית על ארצנו.
  בשנה האחרונה יצאו קרוב ל 1000 איש , גברים, נשים וילדים, חילוניים, מסורתיים ודתיים, מהצפון לטיולים ביהודה ושומרון וירושלים בטיולים אלה. טיול בעקבות ההתיישבות בשומרון , טיול לירושלים העתיקה קבר רחל ומערת המכפלה, טיול לבקעה, טיול לחבל בנימין המדהים ביופיו, טיול לתל שילה הקדומה בעקבות המשכן, טיול לאריאל והסביבה ועוד..

  הטיולים יוצאים מכל האזורים. בתאריכים 6-8/9/12 מתוכנן סופשבוע של קדושה בירושלים שיכלול ארוח בבית מלון וסיורים מודרכים ברחבי העיר העתיקה וירושלים, אוירה של קדושה וסיורים בסמטאות העתיקות כולל כניסה למוזיאונים.

  להרשמה לטיולים ניתן להתקשר 0524-348155

תעצומות ישראל (ע"ר) הינה עמותה ציונית אשר הוקמה מתוך רצון אמיתי לחזק את קיומנו בארץ ישראל בפעילות משולבת של מספר קרנות, הפועלות כל אחת בנפרד מרעותה.
הקרנות הפועלות הינם : הקרן לקרקעות ישראל, הקרן לילדים, הקרן לחיילים, הקרן לעידוד ההתיישבות. כאמור, כל קרן פועלות למטרותיה שהוגדרו מראש אך שילוב של מטרותיהן מביא לכדי תוצאה אחת שהיא חיזוק עתידנו ועתיד ילדנו בארץ ישראל .
העמותה פועלת ללא מנכ"לים, משכורות והוצאות מיותרות וכמובן שלא למטרת רווח. הפעילות בה נעשית בהתנדבות ובשיתוף פעולה עם גורמים ומתנדבים שעוזרים לה לפעול ולעשות. בתחום העזרה לקהילה ישנן 2 קרנות , הקרן לילדים והקרן לחיילים , שפעילותן מאפשרת ייעוץ, הכוונה, מענקים ועזרה כללית למשפחות קשות יום עם ילדים ו/או חיילים . לפעילות זו נדרשות תרומות כל העת בכדי להגשים את המטרה לשמן הוקמה. אנו מאמינים שלעזור ולחזק חלשים בקהילה זו זכות שניתנה לנו ועל כן אנחנו משתדלים לעזור ולעשות כל שביכולתנו לשם כך.
במסגרת פעילות ההסברה של העמותה מתקיימים טיולים והרצאות בנושא ארץ ישראל ועם ישראל. אנו מאמינים כי חוסנו של העם באה גם מתוך ההבנה מדוע אנחנו כאן, בארצנו. על פעילות הטיולים הנקראת "טיולי תעצומות ישראל" ניתן לקרוא באתר זה בדף: טיולי הסברה
במסגרת הפעילות הציונית של העמותה פועלות 2 הקרנות: הקרן לקרקעות ישראל והקרן לעידוד ההתיישבות . עליהן ועל פעילותן למען עתידנו בארצנו ניתן לקרוא בדפים הנ"ל.

מקווים שתמצאו את כל המידע הנדרש לגבי פעילות העמותה והקרנות באתר זה.

בברכה
שמאי אמיר
יו"ר העמותה